Yeni Yılın Moda Renkleri Marshall`dan
2008-02-08 00:00:00

Yeni Yılın Moda Renkleri Marshall`dan


Yeni Yılın Moda Renkleri Marshall`dan

Yaşamın hızına yetişemiyoruz. Değişime ayak uydurmak isterken, kendimize nefes alabileceğimiz bir durak arıyoruz. Hayata renk katmak isterken aslında günlük karmaşalardan uzak kalabileceğimiz, sadece ruhumuzu dinlendirebileceğimiz bir yer arıyoruz. 2008 yılında da, Marshall sizin için o dünyayı yaratacak. 
 
Sektörün lideri Marshall, 2008 yılı renk trendlerini açıkladı. Marshall Pazarlama Yöneticisi ve Renk Uzmanı Aysun Vural tüketicilere 2008 renk gurplarına yönelik görüşlerini şöyle aktardı.  
 
Her zaman farklı olanı denemek için cesareti olanlara koyu tonlarında özellikle siyaha yakın tonları öneren Aysun Vural, Â?Canlı sarılar, hareketli pembe veya turkuaz tonları değişik kombinasyonlarla siyaha eşlik edecek; çünkü geçtiğimiz yıllara nispeten bu sene koyu tonlar, açık fon renkleri ile rahatsız edici bir görsel alan yaratmadan, farklılık yaratarak, ön plana çıkarmak ve gizemli kılmak için kullanılacak.Â? dedi. 
 
Marshall`ın 2008 favorileri 
 
MarshallÂ?ın Kumbeji, Tiramisu, Bambu Yaprağı ve Fırtına tonları, açık renklerden koyu tonlara geçiş yapma özelliği 2008Â?in huzur veren renkleri olacak. Bu renkleri, yeşil ve mavi ile uygulanabilecek kombinasyonların hissettireceği sakinlik ise sıcak ve dingin yaşam alanları yaratacak. 
 
Yeni yılda da sadelikten vazgeçemiyorsanız, Marshall Mum ışığı, Vanilya Çiçeği, Güz Gülü, Çiğ Damlası tonları ruhunuza dokunacak. Beyazın fon rengi olarak ideal bir ton olmaya devam edeceği 2008 yılında, vanilyanın tonları, güneşi yansıtan uçuk sarılar, pamuk şekeri renginde toz pembeler, bulutumsu mavi tonları, beyazın derinliğinde ruhunuzu dinlendirmenizi sağlayacak.  
 
Sonbaharın renkleri olan pastel renkler, MarshallÂ?ın, Balçiçek, Kesekağıdı, Karemela tonlarında hayat bularak, ufaklıkların resimlerinden fırlamışçasına ruhu yumuşatacak. Doğayı hissetirecek olan kum renkleri, sonbaharda dökülen yaprakların soluk kahve ve sarı tonları ile kendi dünyanızın resmine hayat verebileceksiniz.  
 
Kaynak: www.evdose.comEtiketler: istanbul deri mont, kol çantaları, fiyatları, pierre cardin cüzdan fiyatları, suni deri mont fiyatları, deri motlar, alfa suni deri, boya, renk, kaplama, dış cephe, sektör, botacı, duvar, dekor, bina

Kaynak:


Toplam Ziyaretçi Sayısı : 2300İhlal / Hata Bildir :
Şikayet / Hata Bildir
Paylaş :
Tavsiye Et :
Tavsiye Et
 

Okuyucu Yorumları


Deri Sektoru Olarak Firmaya Başarılar Diliyoruz.
5 Puan Verildi
Deri Sektoru Tarafından 2013-12-16 00:00:00 Tarihinde Eklenmiş.

Okuyucu Yorum Ekle

Yeni Yılın Moda Renkleri Marshall`dan Haber / Makalesi ile ilgili görüşlerinizi ve deneyimlerinizi herkesle paylaşın...
Yorumunuz :*
Değerlendirme Puanı :
Adınız - Soyadınız:
Email Adresiniz :
Sitede Gösterilmeyecektir.
Güvenlik Kodu :
 


Deri Baza Sektöründe En Çok Ziyaret Edilen Şirketler

Deri Baza
MODA LISA ÖZDÜNDAR SAN. VE TIC. LTD. ŞTI. İZMIR 0 Puan Verildi
Deri Baza
KANO DERI AKSESUAR SHOP İZMIR 0 Puan Verildi
Deri Baza
MODA GIYIM DÜZCE 0 Puan Verildi
Deri Baza
MODA GÜMÜŞ VE TATTOO BOLU 0 Puan Verildi
Deri Baza
MODA BAYAN KUAFÖRÜ MANISA TURGUTLU MANISA 0 Puan VerildiSon Eklenen Şirketler ve İlanlar